Açıklama

YETİŞTİRİCİLİGİ BIRAKICAGIMDAN DOLAYI BU FİYAT ALMAYI DÜŞÜNEN VETERİNER KONTROLÜ YAPTIRA BİLİR KOŞMAYA ENGEL HİÇBİR KUSURU YOKTUR

Atın İsmi : BABOŞ ONE
Atın Babası: SINDY CANDY
Atın Annesi: PERSIAN GLORY
Atın Doğum Tarihi:: 03.03.2021
Atın Donu: Al
Şu anda bulunduğu yer: Çiflik
Cep Telefonu: 05315124104
Telefonunuz ve Adınız sitede gösterilsin mi?: Evet
Fiyat
120.000 TL
Yayınlama Tarihi
15/03/2022
Konum
Kategori
Tay Safkan İngiliz ( ERKEK)
Görüntülenme
265
İlan No:
153
 

Yararlı bilgi

  • Ard niyetli durumlardan kaçınmak için satıcı ile yüz yüze görüşün veya güvenli ödeme seçeneklerini kullanın.
  • Western Union, Moneygram ya da başka anonim servisler üzerinden asla ödeme yapmayın
  • Kendi ülkeniz dışından alışveriş yapmayın. Ülke dışından çek kabul etmeyin.
  • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

İlanlar Random

265.000 TL
01/05/2023
Ersin K

Müthiş Orjinli 2 Yaşında Erkek Ayabakan Tayı Haskurt isimli İki yaşında erkek Ayabakan tayımız satılıktır. Keskinşah ve Balalayka ve geçen yıl satış rekoru kıran Atabeyli ile anneleri kardeş babaları bir olmak üzere öz kuzendir. Tay hakkında söyleyecek çok fazla söze gerek yok. Kısa süreliğine ...

125.000 TL
01/05/2023
Ersin K

Turbo'nun Son Kuşak Dişi Tayı Turbo'nun son kuşak taylarından Hürkurt isimli 15 aylık dişi tayımız satılıktır. Müthiş orijini ile koştuğu dönem boyunca başarılı olacağı kuşkusuzdur. Yarış hayatı sonrasında ise de atçılık camiasına çok karakterli taylar vereceği su götürmez bir ge...

55.000 TL
01/05/2023
Ersin K

Satılık Erkek Diliran Tayı Satılık erkek Diliran tayı. Dört aylık, sağlıklı, cevval bir tay.

45.000 TL
01/05/2023
Ersin K

Satılık Genç Kısrak Batmanaslanı isimli aygırdan gebe; genç, sağlıklı, her yıl muazzam taylar veren kısrağımız satılıktır.

1 TL
26/03/2023
emir bayrak

satılık kısraklar 10.03.2023 tu brutus'tan gebe kısrak

80.000 TL
26/03/2023
emir bayrak

2021 doğumlu yarışa gitmeye hazır erkek tay detaylı bilgi ve resim için arayanız. kiralama ve kazanıp ödeme yoktur


Safkan Yarış Atı Nedir?

Yarış atı, genellikle jokeyler tarafından sürülen, iki veya daha fazla atın yarışma için belirlenen mesafede, belirli kategorilere ayrılarak koşturulan safkan hayvanlardır. Türkiye'de İngiliz yarış atı ve arap yarış atı olmak üzere iki at ırkının safkan yarış atı yarışlarda koşturulmaktadır.


İngiliz Yarış Atı

Tarihi 17. yüzyıla kadar dayanan İngiliz yarış atları, Arap aygır atlarıyla ingiliz kısrakların çiftleştirilmesi ile melezlenmesi sonucunda üretilmiş bir yarış atı ırkıdır. Günümüze kadar gelen tüm ingiliz yarış atları soy bilgileri kayıt altına alınmaktadır. Yarış atı ırkı olarak günümüze kadar gelmesi ve tüm soy bilgilerinin kayıt altında olması sebebiyle İngiliz Yarış Atlarının değerleri yüksektir. Kısa mesafeleri çok yüksek hızlarla koşabilen, tüm mevsimsel şartlara kolaylıkla adapte olabilen güçlü bir yarış atı ırkıdır.


Arap Yarış Atı

En eski tarihe sahip at ırkıdır. Arap atlarının tarihinin milattan önce 3000.inci yıllara kadar gittiği ve bugünkü ortadoğu ve arabistan civarında çıktığı düşünülmektedir. Zekası, insanlara olan yakınlığı, çetin mevsimsel şartlara olan dayanıklığı ve özellikle ortadoğu coğrafyasının çetin sıcak iklimine karşı dayanıklılığı dolayısı ile çağlar boyunca insanların en çok kullandığı at ırkı olmuştur. TJK tarafından düzenlenen at yarışlarında koşmasına izin verilen diğer yarış atı ırkı olan Arap yarış atları, dayanıklılığı dolayısı ile uzun mesafe koşularında daha çok tercih edilmektedirler.


Tay Safkan İngiliz ( ERKEK)

Türkiye'de çok önemli bir yere sahip olan yarış atları konusunda belkide en büyük eksikliğimiz teknoloji ile yarış atı sektörünün buluşmasını sağlayacak platforların eksikliği. İnternet üzerinden Tay Safkan İngiliz ( ERKEK) araması yaptığınızda karşınıza çıkan sonuçlardan aradığınız neticelere ulaşmanız için atalsat.com gibi Türkiye'nin en tecrübeli yarış atı platformlarının gelişmesi ve desteklenmesi gerekmektedir.


orjin olarak çok iyi bir eşleşme

Türkiye'de ilk olarak kurulan ve en önemli Yarış atı satışı internet sitesi olan AtAlSat.com 'da verilen orjin olarak çok iyi bir eşleşme ilanını okuyorsunuz. orjin olarak çok iyi bir eşleşme ile ilgili bilgileri yukarı kısımdaki ilan açıklaması alanında bulabilirsiniz. Satılık yarış atı ilanlarında fiyat bilgisi verilmemişse atın sahibi ile telefon bilgisi üzerinden irtibat kurabilirsiniz. Arama motorlarında orjin olarak çok iyi bir eşleşme ile ilgili arama sonuçlarını görmek için buraya tıklayabilirsiniz. Tay Safkan İngiliz ( ERKEK) kategorisinde sizde orjin olarak çok iyi bir eşleşme ilanına benzer bir ilan vermek için hemen AtAlSat.com 'a üye olabilirsiniz.

Yarış Atı Fiyatları

Safkan yarış atları fiyatları her geçen gün değişkenlik göstermektedir. Türkiye'de satılık yarış atları konusundaki ilk internet sitesi atalsat.com 'dan yapacağınız satılık yarış atları ilanları incelemesi ile aslında her bütçeye uygun satılık yarış atları ve tayları olduğu da görülebilirsiniz. 500 bin TL 1 milyon TL gibi fiyatlar ile satılık yarış atı bulabileceğiniz gibi 15bin gibi yarış atı fiyatı için cüzi sayılaiblecek ücretler ile de satılık yarış atı bulabiliyorsunuz. orjin olarak çok iyi bir eşleşme isimli ilanın açıklama kısmını incelediğiniz fiyatı konusundaki bilgi ilan içeriğinde bulabilirsiniz. Kendinize güveniyorsanız veya bu konuda tecrübeniz varsa safkan yarış tayı fiyatlarını da inceleyebilirsiniz.