Açıklama

Yetiştiricisi olduğumuz taylar: HERO ADMİRAL , KARA HİSAR , TULPARHAN , FAST LİON , CRAZY AMAZON


CAPTAIN RIO - PRENSES ZEYNA (DIVINE LIGHT) 2020 Doru Dişi (Doğum Tarihi 29.03.2020) Kısrağımız Prenses Zeyna'nın anne hattı efsane BELLA OTERO'dur. Crazy Amazon ile anneden kardeştir. Crazy Amazon İzmir'de ilk iki yarışını kazanmış ,Bursa ve İstanbul'da ki A3 yarışta 2 ve 5. olmuştur. son Morocco Sorec Koşusunda 3. olmuştur.
Tayın annesi,Prenses Zeyna aynı anne hattından gelen You Again ile 3/4 kardeştir.Prenses Zeyna ile Dakota özkardeştir. Pedigrisinde bulunan Distant Relative ve Sunday Silence gözönünde bulundurularak CAPTAİN RİO ile eşleştirilmiştir.
FİYATI : 150.000 (KAPORA ALINDI ,AY SONUNA KADAR OPSİYONLU)
https://www.tjk.org/TR/YarisSever/Query/ConnectedPage/AtKosuBilgileri?1=1&QueryParameter_AtId=94431
https://www.pedigreequery.com/captain+crazy
https://youtu.be/-JRXBft7RMI

APPROVE - İKONCAN (OKAWANGO) 2020 Doru Dişi (Doğum Tarihi18.02.2020) .İkoncan yarış hayatında 1 defa koşmuş ve 3. olarak tamamlamıştır. Anne hattında göreceğiniz ALLEGRANZA grup koşular koşmuş- kazanmış yavrular vermiştir.(Aykutalp,Elegance,Han Bakü,La pelegrina gibi)​​​​. Kingmambo kısrak babası olarak bir çok başarılı tayın pedigrisinde bulunmaktadır. Baaded,Addeybb ,Camelot gibi. İlandaki tayın ablası Scarfoot (Banknote) ayağındaki ve bacağındaki sorunlara rağmen başarılı koşmaktadır.Green Desert ve Sadlers Wells ile Kingmambo uyumu dikkate alınırken pedigride ki Welsh Pagaent, Bustino,Castle Rising ile uyumundan dolayı Approve tercih edilmiştir.
FİYATI : 100.000
https://www.pedigreequery.com/girl+of+demirci
https://www.tjk.org/TR/YarisSever/Query/ConnectedPage/AtKosuBilgileri?1=1&QueryParameter_AtId=93548
https://youtu.be/4XxtNQu_I8w

APPROVE - AVIL (LION HEART) 2020 Al Dişi (Doğum Tarihi 05.04.2020) AVİL isimli kısrağımız LION HEART-LİNA orjinlidir. Lina ,TAMBORA ile 3/4 kardeş olup ,anne hattı ELEMİS (TC KITTEN 8c) den gelmektedir.Elemis Türkiyede ençok grup koşu kazanan tay veren anne hattıdır(Trapper,Tambora,).ELEMİS kızlarıda anne olarak başarılı olmuştur(Lady Elemis gibi). TC KITTEN ,P.Storm'un babası HENNESSY nin 2. annesidir. Tayın annesi AVİL'in pedigri olarak inceler iseniz bu yönüyle P.Storm ile benzer olduğunu görülür.Eşleşme yapılırken kısrağın pedigrisindeki Lion Heart,Unaccounted For,Always a Classic gözönünde bulundurulmuş ,pedigrideki hız özelliğini dayanıklılık ile dengelemek üçün approve tercih edilmiştir.Storm Cat x Sadlers Wells içeren pedigriler son zamanlarda artmaya ve başarılı olmaya başlamıştır. Gleneagles , U S Navy Flag , Sioux Nation , Churchill gibi örnekler verilebilir.
https://www.pedigreequery.com/demirci+kizi
https://www.tjk.org/TR/YarisSever/Query/ConnectedPage/AtKosuBilgileri?1=1&QueryParameter_AtId=94682

FİYATI : 120.000
https://youtu.be/8uNfkOnzBF8
https://www.youtube.com/watch?v=8uNfkOnzBF8

TEL Seçkin Demirci : 0 533 3599440
Hüseyin Demirci: 0 537 9398763

Atın İsmi : isimsiz dişi
Atın Babası: APPROVE
Atın Annesi: AVİL
Atın Doğum Tarihi:: 05.04.2020
Atın Donu: Al
Şu anda bulunduğu yer: Çiflik
Cep Telefonu: 05333599440
Telefonunuz ve Adınız sitede gösterilsin mi?: Evet
Fiyat
120.000 TL
Yayınlama Tarihi
12/09/2021
Konum
Kategori
Tay Safkan İngiliz ( KISRAK)
Görüntülenme
98
İlan No:
100
 

Yararlı bilgi

  • Ard niyetli durumlardan kaçınmak için satıcı ile yüz yüze görüşün veya güvenli ödeme seçeneklerini kullanın.
  • Western Union, Moneygram ya da başka anonim servisler üzerinden asla ödeme yapmayın
  • Kendi ülkeniz dışından alışveriş yapmayın. Ülke dışından çek kabul etmeyin.
  • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

İlanlar Random

100.000 TL
21/09/2021
kübra can

2020 dişi tay, 2021 erkek tay ,1 boş kısrak 3 ü birden hepsi 100 bin İLGİLİ:05354050473 MURAT BASKIN 1-)AZİMKAR (temelhan-big suzy) doru /dişi 22.05.2020 hiç bir sağlık problemi geçirmedi bugüne kadar. 2-)big suzy 2021 tayı(akındayım-big suzy) al / erkek 24.05.2021 hiç bir sağlık problemi geçirmedi bugüne kadar. akınd...

50.000 TL

Satılık aygır Işık hüzmesi West by west/Busi orjinli çeşitli grup koşuları kupası kazanmış şampiyon aygır şimdi 3.jenerasyon taylarını aktararak aygırlık hayatına devam etmektedir.. Büyük kan hattına sahip aygır tercicen %50 istenirsede tamamı %100 hissesi satılıktır.. 0545344...

120.000 TL

Sahaya inmeye hazır taylar Yetiştiricisi olduğumuz taylar: HERO ADMİRAL , KARA HİSAR , TULPARHAN , FAST LİON , CRAZY AMAZON CAPTAIN RIO - PRENSES ZEYNA (DIVINE LIGHT) 2020 Doru Dişi (Doğum Tarihi 29.03.2020) Kısrağımız Prenses Zeyna'nın anne hattı efsane BELLA OTERO'dur. Crazy...

250.000 TL
11/09/2021
Akbaş harasi

Şampiyon namzeti Anneden Prometheus İle Reşitbeyle Kardeş Erkek tay İsim RÜZGAR GOLD Yaş 1 y ae Doğ. Trh 25.03.2020 Babası - Joker Annesi - Gökçel Anneden Prometheus İle Reşitbeyle Kardeş Fiyat- 250.000 TL Ciddi alıcılar arasın Tay Akbaş Pansiyon Hara da Görülebilir Tüm Kontrolere Açıktır... 0 (544) 733 52 90 Mustafa...

85.000 TL

SAADIN GÜCÜ nün ilk kısrağı Saadın Gücü nün ilk tayı. 1 li dişi. kesinlikle görülmeye değer. Tay güzeli, boylu ve güçlü bir motor yapısı var. Çok özenli bakılmaktadır. Yem katkıları, yumurta - yoğurt ve vitamin destekli beslenmektedir. Yer sıkıntısı dolayısıyla satlığa çıkarılm...

1.500 TL
06/09/2021
AKBAŞ HARASI

Pansiyon 45 dönüm üzerine kurulu 12 ay yeşil alan 4 padok ve 28 ahır kısrak ve tay pansiyoner alımı yapılmakta.


Safkan Yarış Atı Nedir?

Yarış atı, genellikle jokeyler tarafından sürülen, iki veya daha fazla atın yarışma için belirlenen mesafede, belirli kategorilere ayrılarak koşturulan safkan hayvanlardır. Türkiye'de İngiliz yarış atı ve arap yarış atı olmak üzere iki at ırkının safkan yarış atı yarışlarda koşturulmaktadır.


İngiliz Yarış Atı

Tarihi 17. yüzyıla kadar dayanan İngiliz yarış atları, Arap aygır atlarıyla ingiliz kısrakların çiftleştirilmesi ile melezlenmesi sonucunda üretilmiş bir yarış atı ırkıdır. Günümüze kadar gelen tüm ingiliz yarış atları soy bilgileri kayıt altına alınmaktadır. Yarış atı ırkı olarak günümüze kadar gelmesi ve tüm soy bilgilerinin kayıt altında olması sebebiyle İngiliz Yarış Atlarının değerleri yüksektir. Kısa mesafeleri çok yüksek hızlarla koşabilen, tüm mevsimsel şartlara kolaylıkla adapte olabilen güçlü bir yarış atı ırkıdır.


Arap Yarış Atı

En eski tarihe sahip at ırkıdır. Arap atlarının tarihinin milattan önce 3000.inci yıllara kadar gittiği ve bugünkü ortadoğu ve arabistan civarında çıktığı düşünülmektedir. Zekası, insanlara olan yakınlığı, çetin mevsimsel şartlara olan dayanıklığı ve özellikle ortadoğu coğrafyasının çetin sıcak iklimine karşı dayanıklılığı dolayısı ile çağlar boyunca insanların en çok kullandığı at ırkı olmuştur. TJK tarafından düzenlenen at yarışlarında koşmasına izin verilen diğer yarış atı ırkı olan Arap yarış atları, dayanıklılığı dolayısı ile uzun mesafe koşularında daha çok tercih edilmektedirler.


Tay Safkan İngiliz ( KISRAK)

Türkiye'de çok önemli bir yere sahip olan yarış atları konusunda belkide en büyük eksikliğimiz teknoloji ile yarış atı sektörünün buluşmasını sağlayacak platforların eksikliği. İnternet üzerinden Tay Safkan İngiliz ( KISRAK) araması yaptığınızda karşınıza çıkan sonuçlardan aradığınız neticelere ulaşmanız için atalsat.com gibi Türkiye'nin en tecrübeli yarış atı platformlarının gelişmesi ve desteklenmesi gerekmektedir.


Sahaya inmeye hazır taylar

Türkiye'de ilk olarak kurulan ve en önemli Yarış atı satışı internet sitesi olan AtAlSat.com 'da verilen Sahaya inmeye hazır taylar ilanını okuyorsunuz. Sahaya inmeye hazır taylar ile ilgili bilgileri yukarı kısımdaki ilan açıklaması alanında bulabilirsiniz. Satılık yarış atı ilanlarında fiyat bilgisi verilmemişse atın sahibi ile telefon bilgisi üzerinden irtibat kurabilirsiniz. Arama motorlarında Sahaya inmeye hazır taylar ile ilgili arama sonuçlarını görmek için buraya tıklayabilirsiniz. Tay Safkan İngiliz ( KISRAK) kategorisinde sizde Sahaya inmeye hazır taylar ilanına benzer bir ilan vermek için hemen AtAlSat.com 'a üye olabilirsiniz.

Yarış Atı Fiyatları

Safkan yarış atları fiyatları her geçen gün değişkenlik göstermektedir. Türkiye'de satılık yarış atları konusundaki ilk internet sitesi atalsat.com 'dan yapacağınız satılık yarış atları ilanları incelemesi ile aslında her bütçeye uygun satılık yarış atları ve tayları olduğu da görülebilirsiniz. 500 bin TL 1 milyon TL gibi fiyatlar ile satılık yarış atı bulabileceğiniz gibi 15bin gibi yarış atı fiyatı için cüzi sayılaiblecek ücretler ile de satılık yarış atı bulabiliyorsunuz. Sahaya inmeye hazır taylar isimli ilanın açıklama kısmını incelediğiniz fiyatı konusundaki bilgi ilan içeriğinde bulabilirsiniz. Kendinize güveniyorsanız veya bu konuda tecrübeniz varsa safkan yarış tayı fiyatlarını da inceleyebilirsiniz.