Açıklama

Yetiştiricisi olduğumuz taylar: HERO ADMİRAL , KARA HİSAR , TULPARHAN , FAST LİON , CRAZY AMAZON


CAPTAIN RIO - PRENSES ZEYNA (DIVINE LIGHT) 2020 Doru Dişi (Doğum Tarihi 29.03.2020) Kısrağımız Prenses Zeyna'nın anne hattı efsane BELLA OTERO'dur. Crazy Amazon ile anneden kardeştir. Crazy Amazon İzmir'de ilk iki yarışını kazanmış ,Bursa ve İstanbul'da ki A3 yarışta 2 ve 5. olmuştur. son Morocco Sorec Koşusunda 3. olmuştur.
Tayın annesi,Prenses Zeyna aynı anne hattından gelen You Again ile 3/4 kardeştir.Prenses Zeyna ile Dakota özkardeştir. Pedigrisinde bulunan Distant Relative ve Sunday Silence gözönünde bulundurularak CAPTAİN RİO ile eşleştirilmiştir.
FİYATI : 150.000 (KAPORA ALINDI ,AY SONUNA KADAR OPSİYONLU)
https://www.tjk.org/TR/YarisSever/Query/ConnectedPage/AtKosuBilgileri?1=1&QueryParameter_AtId=94431
https://www.pedigreequery.com/captain+crazy
https://youtu.be/-JRXBft7RMI

APPROVE - İKONCAN (OKAWANGO) 2020 Doru Dişi (Doğum Tarihi18.02.2020) .İkoncan yarış hayatında 1 defa koşmuş ve 3. olarak tamamlamıştır. Anne hattında göreceğiniz ALLEGRANZA grup koşular koşmuş- kazanmış yavrular vermiştir.(Aykutalp,Elegance,Han Bakü,La pelegrina gibi)​​​​. Kingmambo kısrak babası olarak bir çok başarılı tayın pedigrisinde bulunmaktadır. Baaded,Addeybb ,Camelot gibi. İlandaki tayın ablası Scarfoot (Banknote) ayağındaki ve bacağındaki sorunlara rağmen başarılı koşmaktadır.Green Desert ve Sadlers Wells ile Kingmambo uyumu dikkate alınırken pedigride ki Welsh Pagaent, Bustino,Castle Rising ile uyumundan dolayı Approve tercih edilmiştir.
FİYATI : 100.000
https://www.pedigreequery.com/girl+of+demirci
https://www.tjk.org/TR/YarisSever/Query/ConnectedPage/AtKosuBilgileri?1=1&QueryParameter_AtId=93548
https://youtu.be/4XxtNQu_I8w

APPROVE - AVIL (LION HEART) 2020 Al Dişi (Doğum Tarihi 05.04.2020) AVİL isimli kısrağımız LION HEART-LİNA orjinlidir. Lina ,TAMBORA ile 3/4 kardeş olup ,anne hattı ELEMİS (TC KITTEN 8c) den gelmektedir.Elemis Türkiyede ençok grup koşu kazanan tay veren anne hattıdır(Trapper,Tambora,).ELEMİS kızlarıda anne olarak başarılı olmuştur(Lady Elemis gibi). TC KITTEN ,P.Storm'un babası HENNESSY nin 2. annesidir. Tayın annesi AVİL'in pedigri olarak inceler iseniz bu yönüyle P.Storm ile benzer olduğunu görülür.Eşleşme yapılırken kısrağın pedigrisindeki Lion Heart,Unaccounted For,Always a Classic gözönünde bulundurulmuş ,pedigrideki hız özelliğini dayanıklılık ile dengelemek üçün approve tercih edilmiştir.Storm Cat x Sadlers Wells içeren pedigriler son zamanlarda artmaya ve başarılı olmaya başlamıştır. Gleneagles , U S Navy Flag , Sioux Nation , Churchill gibi örnekler verilebilir.
https://www.pedigreequery.com/demirci+kizi
https://www.tjk.org/TR/YarisSever/Query/ConnectedPage/AtKosuBilgileri?1=1&QueryParameter_AtId=94682

FİYATI : 120.000
https://youtu.be/8uNfkOnzBF8
https://www.youtube.com/watch?v=8uNfkOnzBF8

TEL Seçkin Demirci : 0 533 3599440
Hüseyin Demirci: 0 537 9398763

Atın İsmi : isimsiz dişi
Atın Babası: APPROVE
Atın Annesi: AVİL
Atın Doğum Tarihi:: 05.04.2020
Atın Donu: Al
Şu anda bulunduğu yer: Çiflik
Cep Telefonu: 05333599440
Telefonunuz ve Adınız sitede gösterilsin mi?: Evet
Fiyat
120.000 TL
Yayınlama Tarihi
12/09/2021
Konum
Kategori
Tay Safkan İngiliz ( KISRAK)
Görüntülenme
192
İlan No:
100
 

Yararlı bilgi

  • Ard niyetli durumlardan kaçınmak için satıcı ile yüz yüze görüşün veya güvenli ödeme seçeneklerini kullanın.
  • Western Union, Moneygram ya da başka anonim servisler üzerinden asla ödeme yapmayın
  • Kendi ülkeniz dışından alışveriş yapmayın. Ülke dışından çek kabul etmeyin.
  • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

İlanlar Random

50.000 TL

SAFKAN İNGİLİZ DİŞİ TAY 2022 doğumlu dişi tay CAZADOR -UÇAN GIRL orjinlidir veteriner kontrolüne açıktır müracaat no:05438630380

100 TL

SAFKAN İNGİLİZ TAY (YARIŞ ATI)2021 doğumlu LORD SHILED-BROOME TAYI KARADİBEKLİ VETERİNER KONTROLÜNE Açıktır müracaat no:05438630380

100 TL

BUMBAİ -KÜÇÜKKEDER ORJİNLİ 2022 erkek tel no:05438630380 BUMBAİ -KÜÇÜKKEDER ORJİNLİ 2022 erkek tay tel no:05438630380 veteriner kontrolüne açıktır çiftlik Urfa'da

150.000 TL

Şampiyon namzet erkek AFTER MARKET tayı İsim WELLHEAD 2021 Tayı Yaş 1 y ae Doğ. Trh 16.04.2021 Handikap P. Baba AFTER MARKET (USA) Anne WELLHEAD / EL CORREDOR (USA) Uğurlara harasında Tayımızın Hiçbir sağlık sorunu yok rontgene açık 0 (542) 602 50 64 Aziz kaplan 05320510270 Necmi uğurlar

12 TL

DUAL PLATE CHECK VALVES SUPPLIERS IN KOLKATA WE ARE THE LEADING STOCKISTS,SUPPLIERS OF ALL KINDS OF INDUSTRIAL VALVES. OUR RANGE OF PRODUCTS ARE AS FOLLOWS:- 1) GATE VALVE 2) GLOBE VALVE 3) SLUICE VALVE 4) SLEEVE VALVE 5) BALL VALVE 6) PLUG VALVE 7) CHECK VALVE 8) ROTARY JOINT 9) BUTTERFLY VALV...

12 TL

DUAL PLATE CHECK VALVES DEALERS IN KOLKATA WE ARE THE LEADING STOCKISTS,SUPPLIERS OF ALL KINDS OF INDUSTRIAL VALVES. OUR RANGE OF PRODUCTS ARE AS FOLLOWS:- 1) GATE VALVE 2) GLOBE VALVE 3) SLUICE VALVE 4) SLEEVE VALVE 5) BALL VALVE 6) PLUG VALVE 7) CHECK VALVE 8) ROTARY JOINT 9) BUTTERFLY VALV...


Safkan Yarış Atı Nedir?

Yarış atı, genellikle jokeyler tarafından sürülen, iki veya daha fazla atın yarışma için belirlenen mesafede, belirli kategorilere ayrılarak koşturulan safkan hayvanlardır. Türkiye'de İngiliz yarış atı ve arap yarış atı olmak üzere iki at ırkının safkan yarış atı yarışlarda koşturulmaktadır.


İngiliz Yarış Atı

Tarihi 17. yüzyıla kadar dayanan İngiliz yarış atları, Arap aygır atlarıyla ingiliz kısrakların çiftleştirilmesi ile melezlenmesi sonucunda üretilmiş bir yarış atı ırkıdır. Günümüze kadar gelen tüm ingiliz yarış atları soy bilgileri kayıt altına alınmaktadır. Yarış atı ırkı olarak günümüze kadar gelmesi ve tüm soy bilgilerinin kayıt altında olması sebebiyle İngiliz Yarış Atlarının değerleri yüksektir. Kısa mesafeleri çok yüksek hızlarla koşabilen, tüm mevsimsel şartlara kolaylıkla adapte olabilen güçlü bir yarış atı ırkıdır.


Arap Yarış Atı

En eski tarihe sahip at ırkıdır. Arap atlarının tarihinin milattan önce 3000.inci yıllara kadar gittiği ve bugünkü ortadoğu ve arabistan civarında çıktığı düşünülmektedir. Zekası, insanlara olan yakınlığı, çetin mevsimsel şartlara olan dayanıklığı ve özellikle ortadoğu coğrafyasının çetin sıcak iklimine karşı dayanıklılığı dolayısı ile çağlar boyunca insanların en çok kullandığı at ırkı olmuştur. TJK tarafından düzenlenen at yarışlarında koşmasına izin verilen diğer yarış atı ırkı olan Arap yarış atları, dayanıklılığı dolayısı ile uzun mesafe koşularında daha çok tercih edilmektedirler.


Tay Safkan İngiliz ( KISRAK)

Türkiye'de çok önemli bir yere sahip olan yarış atları konusunda belkide en büyük eksikliğimiz teknoloji ile yarış atı sektörünün buluşmasını sağlayacak platforların eksikliği. İnternet üzerinden Tay Safkan İngiliz ( KISRAK) araması yaptığınızda karşınıza çıkan sonuçlardan aradığınız neticelere ulaşmanız için atalsat.com gibi Türkiye'nin en tecrübeli yarış atı platformlarının gelişmesi ve desteklenmesi gerekmektedir.


Sahaya inmeye hazır taylar

Türkiye'de ilk olarak kurulan ve en önemli Yarış atı satışı internet sitesi olan AtAlSat.com 'da verilen Sahaya inmeye hazır taylar ilanını okuyorsunuz. Sahaya inmeye hazır taylar ile ilgili bilgileri yukarı kısımdaki ilan açıklaması alanında bulabilirsiniz. Satılık yarış atı ilanlarında fiyat bilgisi verilmemişse atın sahibi ile telefon bilgisi üzerinden irtibat kurabilirsiniz. Arama motorlarında Sahaya inmeye hazır taylar ile ilgili arama sonuçlarını görmek için buraya tıklayabilirsiniz. Tay Safkan İngiliz ( KISRAK) kategorisinde sizde Sahaya inmeye hazır taylar ilanına benzer bir ilan vermek için hemen AtAlSat.com 'a üye olabilirsiniz.

Yarış Atı Fiyatları

Safkan yarış atları fiyatları her geçen gün değişkenlik göstermektedir. Türkiye'de satılık yarış atları konusundaki ilk internet sitesi atalsat.com 'dan yapacağınız satılık yarış atları ilanları incelemesi ile aslında her bütçeye uygun satılık yarış atları ve tayları olduğu da görülebilirsiniz. 500 bin TL 1 milyon TL gibi fiyatlar ile satılık yarış atı bulabileceğiniz gibi 15bin gibi yarış atı fiyatı için cüzi sayılaiblecek ücretler ile de satılık yarış atı bulabiliyorsunuz. Sahaya inmeye hazır taylar isimli ilanın açıklama kısmını incelediğiniz fiyatı konusundaki bilgi ilan içeriğinde bulabilirsiniz. Kendinize güveniyorsanız veya bu konuda tecrübeniz varsa safkan yarış tayı fiyatlarını da inceleyebilirsiniz.