"ATALSAT" ailesi olarak sitemizin güvenilirliğini ve insanlarımızın memnuniyetini esas alıyoruz.

Şu ana dek sitemiz kanalı ile gerçekleşen bütün at satış işlemlerinde aynı prensiplerin savunucusu olduk. Tüm bu işlemler sırasında, siz atçılık camiasının çok saygıdeğer insanlarının göstermiş oldukları yoğun ilgi ve anlayışa teşekkür ederiz. Vurgulamak isteriz ki;

1. Sitemize at satış ilanı vermek için "at satış formunu" doldurmanız kafidir.

2. At satış ilanının yayınlanma süresi 3 aydır.

3. At sahipleri, satışa sundukları safkanlar hakkındaki bilgileri tarafımıza kendileri ulaştırmalıdırlar. Kasten hatalı ya da yanıltıcı bilgi içeren ilanlar derhal kaldırılacak

4. Satılan ya da satışından vazgeçilen safkanlar ile ilgili bilgilerin ivedilikle tarafımıza ulaştırılması, ilanların güncelliği açısından büyük önem arz etmektedir.

Tavsiyeler

1 Üzerinde mutabık kalınan satış fiyatını müteakiben bir kapora yatırılması durumunda, satılık at ilanı aktif olsa dahi hiçbir şekilde aynı safkan başka bir alıcıya satılamaz ya da açık arttırma yoluna gidilememeli.

2. Alıcının herhangi bir sebepten ötürü (atın koşmasına engel ve kendisine belirtilmemiş bir sağlık sorunu hariç) alış işleminden vazgeçmesi durumunda kapora iade edilmez.

3. At devir işlemlerinde bir problem yaşanmaması açısından at sahiplerinin satış öncesi atlarını muayene ettirmeleri tavsiye edilmektedir.

4. Sitemizin, at satış işlemleri sırasında aracılık pozisyonu üstlenmediği unutulmamalıdır. Satış işlemleri sonrasında hiçbir ekstra ücret talep etmemekteyiz.